Bizi takip edin

Hi, what are you looking for?

KAMPANYA

Opel Modellerinde Sıfır Faizli Kredi Teklifleri

Opel Türkiye, temmuz ayında binek ve SUV modellerinde müşterilerine avantajlı kredi teklifleri ve online rezervasyona özel fiyat seçenekleri sunuyor.

Opel, temmuz ayında binek ve hafif ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. Opel Corsa, 200 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. Markanın cesur ve yalın tasarım öğelerini taşıyan Opel Astra, 180 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla yeni sahiplerini bekliyor. Crossland, 180 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneği ile satışa sunuluyor. Mokka’da, 180 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânı bulunuyor. Grandland 200 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkânı ile Opel Showroom’larında yeni sahiplerini bekliyor. Yeni Opel Corsa’nın %100 elektrikli versiyonu Corsa Elektrik, 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. Opel Mokka’nın %100 elektrikli versiyonu Mokka Elektrik, 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla yeni sahiplerini bekliyor. Opel Astra Elektrik, 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğiyle yeni sahipleriyle buluşuyor. Yeni Corsa Elektrik GS donanım seviyesi, Mokka Elektrik ve Astra Elektrik modelleri ise Ultimate donanım seviyesinde müşterilere sunuluyor. Opel, tüm hafif ticari araç ürün ailesinde, temmuz ayına özel, ayrıcalıklı kredi seçenekleri, online rezervasyona özel fiyatlar ve KOBİ’lere sunduğu tekliflerle fark yaratıyor. Zafira, 250 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla satın alınabiliyor. Opel’in çok yönlü hafif ticari araç modelleri yeni Combo ve yeni Combo Cargo, 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Ayrıca yeni Vivaro Cargo, yeni Vivaro City Van ve yeni Movano da 250 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânlarıyla showroom’larda yeni sahiplerini bekliyor.

Yorum yazın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

NOSTALJİK TEST

2012 yılında İtalya'da Misano Pisti'nde Audi'nin süper otomobili R8'in Plus versiyonunu kullanmıştım.

NOSTALJİK TEST

2010 yılının haziran ayında makyajlı Mazda6 modelini kullanmak için Barselona'ya gitmiştim. Mazda'nın orta sınıftaki modeli hakkındaki görüşlerimi merak ediyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

NOSTALJİK TEST

2008 yılında yeni çıkan Mitsubishi Lancer EVO X’u İspanya-Granada’da test etme fırsatı bulmuşum. Bakalım efsane ralli otomobilinin son yol versiyonu ile ilgili neler dikkatimi...

NOSTALJİK TEST

2008 yılında Renault’un çevre ile ilgili projelerinin tanıtımı için Paris’e gitmiştik. Bütün tanıtım sırasında benim en çok dikkatimi çeken devrim niteliği taşıyan tamamen elektrikle...

Copyright © 2020