Bizi takip edin

Hi, what are you looking for?

KAMPANYA

Suzuki’de 7 Temmuz’a Kadar Yüzde 0 Faizli Kredi Avantajı

Suzuki, 7 Temmuz’a kadar Swift Hibrit’i satın almak isteyenlere yüzde 0 faizli 150 bin TL kredi veya 100 bin TL takas desteği imkanları sunuyor.

4×4 B-SUV segmentinin öncü modeli Suzuki S-Cross Hibrit modelinde ise kullanıcılar 7 Temmuz’a kadar yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 170 bin TL’ye varan takas desteğinden faydalanabilecek. Yine aynı segmentin rakipsiz modeli Vitara Hibrit’te 200 bin TL için yüzde 0 faizli kredi veya 150 bin TL’lik takas desteği imkanları sunuluyor. Marka, üstün arazi sürüşü yeteneklerine sahip Jimny modelinde yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 170 bin TL takas desteğini devreye aldı. Tüm bu avantajların yanı sıra Suzuki, tüm modellerinde Garantim ON’da programıyla 10 yıla varan garanti imkanı sağlıyor.

Yorum yazın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

NOSTALJİK TEST

2012 yılında İtalya'da Misano Pisti'nde Audi'nin süper otomobili R8'in Plus versiyonunu kullanmıştım.

NOSTALJİK TEST

2010 yılının haziran ayında makyajlı Mazda6 modelini kullanmak için Barselona'ya gitmiştim. Mazda'nın orta sınıftaki modeli hakkındaki görüşlerimi merak ediyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

NOSTALJİK TEST

2008 yılında yeni çıkan Mitsubishi Lancer EVO X’u İspanya-Granada’da test etme fırsatı bulmuşum. Bakalım efsane ralli otomobilinin son yol versiyonu ile ilgili neler dikkatimi...

NOSTALJİK TEST

2008 yılında Renault’un çevre ile ilgili projelerinin tanıtımı için Paris’e gitmiştik. Bütün tanıtım sırasında benim en çok dikkatimi çeken devrim niteliği taşıyan tamamen elektrikle...

Copyright © 2020