Bizi takip edin

Hi, what are you looking for?

MOTOSİKLET

Vespa’nın En Yeni Modelleri Tanıtıldı

Vespa, İstanbul İtalya Başkonsolosluğu’nda düzenlenen özel etkinlikte, en yeni modelleri Vespa 946 10. Yıl Serisi “Bunny” ve Vespa GTV’nin lansmanını gerçekleştirdi.

Türkiye’de temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in yaptığı, İtalya’nın tüm dünyaya scooter çılgınlığını yayan efsane markası Vespa, en yeni modellerini İstanbul İtalya Başkonsolosluğu’nda düzenlenen etkinlikte tanıttı. Mevcut tüm modellerin sergilendiği özel organizasyonda, yeni modeller Vespa 946 10. Yıl Serisi “Bunny” ve Vespa GTV de ilk defa tutkunlarıyla buluştu. Aralarında Mehmet Turgut, Murat Aygen, Serra Yılmaz ve Yosi Mizrahi gibi iş ve sanat hayatının önde gelen isimlerinden oluşan Vespa tutkunlarının, Vespa fan kulüplerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik, rengarenk Vespa’ların konsolosluğa konvoy halinde gelmeleriyle başladı. İtalya İstanbul Başkonsolosu Elena Clemente, Doğan Trend Otomotiv Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Kağan Dağtekin ve Doğan Trend Otomotiv Motosikletten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Acar’ın katılımlarıyla, Vespa 946 10. Yıl Serisi “Bunny” ve Vespa GTV’nin üzerindeki örtülerin kaldırılmasıyla Vespa tutkunları en yeni modelleri ilk defa incelediler. İtalyan mutfağının birbirinden lezzetli ikramları eşliğindeki DJ performansıyla keyifli saatler geçiren konuklar, markanın eğlenceli yaşam tarzını bir kez daha hissettiler.

Yorum yazın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

NOSTALJİK TEST

2012 yılında İtalya'da Misano Pisti'nde Audi'nin süper otomobili R8'in Plus versiyonunu kullanmıştım.

NOSTALJİK TEST

2010 yılının haziran ayında makyajlı Mazda6 modelini kullanmak için Barselona'ya gitmiştim. Mazda'nın orta sınıftaki modeli hakkındaki görüşlerimi merak ediyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

NOSTALJİK TEST

2008 yılında yeni çıkan Mitsubishi Lancer EVO X’u İspanya-Granada’da test etme fırsatı bulmuşum. Bakalım efsane ralli otomobilinin son yol versiyonu ile ilgili neler dikkatimi...

NOSTALJİK TEST

2008 yılında Renault’un çevre ile ilgili projelerinin tanıtımı için Paris’e gitmiştik. Bütün tanıtım sırasında benim en çok dikkatimi çeken devrim niteliği taşıyan tamamen elektrikle...

Copyright © 2020