Bizi takip edin

Hi, what are you looking for?

MOTOSİKLET

Mickey Mouse Edition by Vespa Geliyor

Disney Mickey Mouse Edition by Vespa, ağustos ayından itibaren Türkiye’de, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle satılmaya başlanacak.

Motosiklet ve modanın ikonik markası İtalyan Vespa ve eğlence sektöründe dünyanın en büyük medya şirketlerinden Disney büyük bir iş birliğine imza attı. İki ikonik marka, sınırlı sayıda üretilecek Disney Mickey Mouse Edition by Vespa isimli özel bir model ile Disney’in 100. yıl dönümünü kutluyor. Disney Mickey Mouse Edition by Vespa, insanların hayal gücünü özgür bırakan ve büyük hayaller kurmaya teşvik eden harika bir yol arkadaşı olarak sahneye çıkıyor. Disney Mickey Mouse Edition by Vespa, ağustos ayından itibaren Türkiye’de, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle satılmaya başlanacak. İkonik iş birliği kapsamında Vespa Primavera 50, 125 ve 150 cc motor seçenekleri, siyah, kırmızı, beyaz ve sarı renkleriyle tercih edilebiliyor. Bu renkler, Walt Disney’in ünlü karakteri Mickey Mouse’u karakterize ediyor. Ayrıca Disney Mickey Mouse Edition by Vespa, çarpıcı renklerde uyumlu bir kask ile de satın alınabiliyor.

Yorum yazın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

NOSTALJİK TEST

2012 yılında İtalya'da Misano Pisti'nde Audi'nin süper otomobili R8'in Plus versiyonunu kullanmıştım.

NOSTALJİK TEST

2010 yılının haziran ayında makyajlı Mazda6 modelini kullanmak için Barselona'ya gitmiştim. Mazda'nın orta sınıftaki modeli hakkındaki görüşlerimi merak ediyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

NOSTALJİK TEST

2008 yılında yeni çıkan Mitsubishi Lancer EVO X’u İspanya-Granada’da test etme fırsatı bulmuşum. Bakalım efsane ralli otomobilinin son yol versiyonu ile ilgili neler dikkatimi...

NOSTALJİK TEST

2008 yılında Renault’un çevre ile ilgili projelerinin tanıtımı için Paris’e gitmiştik. Bütün tanıtım sırasında benim en çok dikkatimi çeken devrim niteliği taşıyan tamamen elektrikle...

Copyright © 2020